Fotorámiky na stenu

fotorámiky na stenu

Rám na fotky všetkých druhov, farieb, prevedení a formátov, dajú sa použiť na verejných miestach ako sú galérie, na rámovanie umeleckých diel. Rám na fotky je určený nie len pre obytné, ale aj kancelárske použitie. Vždy si zapamätajte tie najkrajšie fotorámiky chvíle a vložte obľúbené fotky z dovolenky do rámu v striebornej farbe. Rámček môžete zavesiť buď na výšku, alebo na šírku. Nedovoľte, aby vaše fotky zostali v zásuvkách.

 

Hľadáte pekný darček pre blízkeho človeka na Vianoce? Potom zoberte fotografiu a umiestnite ju do extravagantného rámčeka. Zrkadlový efekt robí všetko ešte zaujímavejším a vznešený dizajn naozaj vyhovuje každému štýlu nábytku.

 

.

Fotorámiky na viac fotiek

fotorámiky

Sortiment neustále obnovujeme podľa nových vzorov a farieb, na obrázkoch je len zopár vzorov. Ponúkame v mnohých farbách a veľkostiach, aby ste si vybrali taký, ktorý zodpovedá vašej osobnosti.

 

Tento obrazový rám z bieleho dreva je práve to správne, čo krásne ukáže na stene! Vyzdobte steny, dvere, police alebo skrinky s týmto fotorámiky dekoratívnym rámom ktorý môže byť kombinovaný so všetkými farbami. Rámy sú jemné, moderné, vhodné pre plagáty a umelecké výtvory.