Rámiky na fotky na stenu

Rámiky na fotky na stenu

Rámiky na fotky položte svoje obľúbené fotografie a obrázky na stôl alebo na poličku pomocou týchto elegantných rámikov. Kvalitný materiál a vynikajúce spracovanie vytvárajú mimoriadne vznešený vzhľad. Slúži tiež na zarámovanie rámiky na fotky reklamných fotografií, diplomov, oznamov, kresieb detí, rodinných portrétov, svadobných fotografií, plagátov a grafických listov. So zarámovanou fotografiu môžete použiť ako skvelý darček. Vždy si zapamätajte tie najkrajšie chvíle a vložte obľúbené fotky z dovolenky do rámu v striebornej farbe. Rámček môžete zavesiť buď na výšku, alebo na šírku. Nedovoľte, aby vaše fotky zostali v zásuvkách.

Drevené rámiky na fotky

Drevené rámiky na fotky

Tento obrazový rám z bieleho dreva je práve to správne, čo krásne ukáže na stene! Vyzdobte steny, dvere, police alebo skrinky s týmto dekoratívnym rámom ktorý môže byť kombinovaný so všetkými farbami. Rámčeky z plastu sú ľahké, lacné, odolné proti vlhkosti v mnohých farebných prevedeniach. Umožňuju kedykoľvek rýchle vymenenie obrazu. Či už ako darček alebo pre vlastné potreby - tento obrazový rám z dreva je ideálnym miestom na uchovanie vašich spomienok.

 

Ozdobte svoj domov svojimi obľúbenými obrázkami a fotografiami.  Rám vám ponúka možnosť vytvoriť individuálny a variabilný dekoratívny prvok vo vašom interiéri. Vždy si zapamätáte tie najkrajšie chvíle pri pohľade na rámik s Vašou fotkou z dovolenky.