Rámy na plagáty na stenu

Rámiky na fotky na stenu

Rámy na plagáty sú jemné, moderné, vhodné pre plagáty a umelecké výtvory.

Pridajte nejaké osobné fotografie na policu, knižnicu alebo stôl s portrétovými rámami. Všestranné rámčeky sa dajú použiť horizontálne alebo vertikálne a sú to najlepšie tipy na darček vôbec. Bez ohľadu na to, o akú ide príležitosť, rámček s obrázkom rámy na plagáty je cenovo prijateľný, jedinečný darček. So zarámovanou fotografiu môžete použiť ako skvelý darček. Vždy si zapamätajte tie najkrajšie chvíle a vložte obľúbené fotky z dovolenky do rámu v striebornej farbe. Rámček môžete zavesiť buď na výšku, alebo na šírku. Nedovoľte, aby vaše fotky zostali v zásuvkách.

Rámy na plagáty online

Drevené rámiky na fotky

Tento obrazový rám z bieleho dreva je práve to správne, čo krásne ukáže na stene! Vyzdobte steny, dvere, police alebo skrinky s týmto dekoratívnym rámom ktorý môže byť kombinovaný so všetkými farbami.A nakoniec je potrebné vyzdvihnúť rámčekové galérie Hama, ktoré sú k dispozícii v rôznych jednoduchých profiloch, farbách a rôznych obrazových formátoch.

 

Hama tiež prekvapuje barokovým fotorámčekom Donatello a rámčekom Farneto. Pomocou týchto rámov MDF v barokovom štýle s diskrétnymi ozdobami môžete rámovať štýlové portréty.